Současné developerské projekty

Riverside Vrchlabí kolauduje poslední etapu

Vrchlabí – nazývané často bránou Krkonoš – nabízí prostředí pro příjemné bydlení i bohaté zázemí pro celoroční rekreaci. Poloha na úpatí třech lyžařských středisek: Horního Vrchlabí, Herlíkovic a Špindlerova Mlýna potěší zejména milovníky zimních radovánek, Vrchlabí má ale i úžasné zázemí pro celoroční rekreaci a pobyty. Výlety, lanovky, koupání, wellnes, golf, to vše máte v blízkosti. A pokud budete chtít s dětmi na zmrzlinu, máte to z nového bytu v Riverside Vrchlabí pár kroků.

 

Developerský projekt Riverside Vrchlabí, jehož investorem je společnost REKO a.s., vyrostl postupně v blízkosti historického náměstí přímo na břehu Labe. Obytný soubor zahrnuje 56 bytů ve dvou domech, které jsou propojeny soukromou lávkou. První etapa se 14 byty dokončená vloni na podzim je kompletně prodaná, v současné době zbývá k prodeji 16 bytů z druhé a třetí etapy.

 

 

Blízkost historického centra se propsala i do architektonického návrhu, který člení fasádu větší budovy na několik celků, tak jako kdyby šlo o několik navazujících činžovních domů. Za fasádou se skrývá moderní novostavba s výtahem, sklepy, kolárnou/lyžárnou a garážovými místy pro parkování aut majitelů bytů.

 

 

V polovině dubna byl v Riverside Vrchlabí otevřen i vzorový byt, který byl realizován ve spolupráci s hradeckou společností Prostěvize. Prohlídky bytů organizuje společnost TIDE REALITY, prodejce projektu.