Rady a tipy

30 let Asociace realitních kanceláří České republiky – Přijďte s námi oslavit výročí založení

Již dříve jsme se čtenáře na stránkách Real Estate Praha informovali, že letos slaví Asociace realitních kanceláří České republiky kulaté 30. výročí od svého založení. Věřím, že má cenu tuto informaci zopakovat, zejména v kontextu připravovaných událostí. V životě jsou totiž milníky, které stojí za to slavit. Třicátiny mezi ně bezesporu patří! Ať už v životě lidském, tak v případě organizací. Asociaci realitních kanceláří České republiky se podařilo úspěšně dosáhnout této mety a my věříme, že se dočká ještě mnoha dalších kulatin.

 

V rámci celodenního bohatého programu pro dospělé i děti během dne všem náladu vylepší například skupina Maxim Turbulence, a večer můžete očekávat špičkový koncert kdy všem zazpívá a zahraje Xindl X s kapelou. Ale to není zdaleka vše. Prostě přijďte, přijeďte a uvidíte.

 

V dnešní době není snadné plánovat setkání. Vše se více než rok odehrávalo většinou on-line… Ale přesto se nám v „okénku rozvolnění“ podařilo již v loňském roce zorganizovat velmi úspěšný první ročník Beachvolejbalového turnaje o pohár prezidenta ARK ČR. A tak jsme se i v rámci oslav třicátého výročí založení Asociace rozhodli uspořádat neformální oslavy a akci zahájit turnajem v beachvolejbalu.

 

A protože z loňského ročníku víme, že se účastní nejen do turnaje přihlášení realiťáci, ale také v hojné míře jejich fanoušci, (ať už rodinní příslušníci, včetně dětí, tak ostatní členi z realitních kanceláří toho kterého makléře), bude program již od začátku turnaje podpořen nejrůznějšími doprovodnými zábavnými akcemi.

 


Kdy? V pátek 20. srpna 2021 od rána až do půlnoci.

Kde? Ve Žlutých lázních v Praze

Co se bude dít? Velká neformální oslava při sportu, hudbě, zábavě, jídle i pití.

Vstup? Každý realitní makléř, který se na ARK ČR písemně přihlásí

Kde se registrovat? arkcr@arkcr.cz (zpět obdržíte veškeré informace a podmínkách účasti)


 

Takže přijďte! Vězte, že „možná přijde i kouzelník“.

 

Mgr. Ing. arch. Jan Borůvka
generální sekretář Asociace
realitních kanceláří České republiky

www.arkcr.cz