Reality

Za naším úspěchem je znalost trhu, vzdělaní makléři a etika

Zaměřit se na určitou oblast, prozkoumat ji a získat ze znalosti daného regionu maximum pro své klienty. To je hlavní strategií mladé realitní společnosti – Victory Reality. Ta po velmi úspěšném tažení na Slovensku přichází na český trh, a to s těmi nejvyššími ambicemi. „Investování, prodej a nákup nemovitostí řešíme eticky a se zkušeností znalců trhu,“ vysvětluje v rozhovoru Marek Frnda, CEO Victory Reality.

 


Vily na břehu Liptovské Mary, Liptovský Mikuláš

 

Marku, můžete nám ve zkratce představit Victory Reality?

Společnost jsme založili společně s bratrem Róbertem a naplno se rozjela v roce 2018 na Slovensku. Už za pět let tam uskutečnila více než 500 realizovaných obchodních případů.

 

Vily na břehu Liptovské Mary, Liptovský Mikuláš

 

Úspěšný start na Slovensku vyústil v rozšíření působnosti?

Ano. Expanzi do Česka beru jako přirozený vývoj, zvlášť když se sem začaly rozšiřovat naše projekty. V blízké době plánujeme expandovat také do Chorvatska se specializací na Dalmácii. S bratrem se nicméně držíme hesla, že méně je někdy více. Proto se v České republice specializujeme zejména na Středočeský kraj a východní Čechy. Některé projekty nicméně realizujeme také v Krkonoších.

 


Apartmány Trinity, Lánov

 

Čemu podle vás vděčíte za úspěch?

Věříme, že základem je odborná znalost realitního trhu a legislativních změn, neustálé vzdělávání makléřů dovršené certifikací a důraz na etiku jednání založeného na etickém kodexu a reklamačním řádu. To vše ale s plnou koncentrací na potřeby klienta. Ti mohou využít kompletní spektrum služeb a škálu způsobů, jak například díky Victory Reality efektivně prezentovat nemovitost určenou k prodeji.

 


Rezidence 111, Vrchlabí

 

Kde nás najdete?

Sídlo Victory Reality se nachází v Praze v Kaprově ulici 14/13. V centru hlavního města sídlí i pobočka společnosti, a to v ulici Elišky Krásnohorské 12/5.

 

www.victoryreality.cz